ameliyatsız bel fıtığı tedavisi ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
ÜCRETSİZ RANDEVU ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN!
AMERİKA VE KANADA'DAN SONRA ŞİMDİ TÜRKİYE'DE !
ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
BİOFLEX LAZER TEDAVİSİ NEDİR?

Bioflex Lazer Tedavisi, Kanada merkezli bir tıp doktoru olan Dr. Fred Kahn MD tarafından tasarlanan ışık tabanlı bir tedavi sistemidir.

Bioflex Lazer ile ameliyatsız bel fıtığı, boyun fıtığı, diz ağrısı, omuz ağrısı, fibromiyalji, migren kireçlenme, menisküs, kas & eklem ağrıları ve yara tedavisi uygulamaları yapılmaktadır. Bioflex lazer tedavisi uzman eşliğinde, özgün patentli bir cihazla ve deri altına girmeden uygulanan bir manuel tekniktir. Hiçbir yan etkisi yoktur ve herkese, her an uygulanabilir; Hastanın akut, kronik olması, Bioflex uygulamasını ETKİLEMEZ.

ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
BİOFLEX İLE HANGİ HASTALIKLAR TEDAVİ EDİLİR?

Ağrısız bir yaşam için riskli ameliyatlar gerektiren tedavi yöntemlerinin aksine bioflex lazer tedavisi
ameliyatsız bel fıtığı, boyun fıtığı ve fibromiyalji tedavisi imkanı sağlamaktadır. Etkisi kalıcıdır.

ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
OP. DR. SERKAN HEZAR

Op. Dr. Ş.Serkan Hezar, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları uzmanı olmuştur. İstanbul Gtos Terapi Merkezi'nde ameliyatsız tedavilerine devam etmektedir.

BASINDA BİOFLEX TEKNOLOJİSİ


BU GÜNE KADAR 2 MİLYONDAN FAZLA HASTA TEDAVİ EDİLDİ

Bioflex lazer terapi tamamen güvenli, yan etkisi bulunmayan bir tedavi yöntemidir. CE ve FDA onaylı bioflex lazer tedavisi Amerika ve Kanada'da test edildikten sonra Türkiyede faaliyete geçmiştir.

ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
MUTLU HASTALAR

Bioflex Lazer Tedavisi ameliyat kararı alınmış hastaların %94’ünde başarı sağlamış, deneyenlerin %96’sı tarafından etkisi onaylanmış, günümüz teknolojisinin tıbba yansıyan en etkin kanıtıdır. CE ile FDA onaylıdır.

AĞRISIZ YAŞAM KLİNİĞİMİZ

BIOFLEX® Lazer Terapi Sistemleri, sağlık pratisyenlerinin çok çeşitli kas-iskelet sistemi koşullarını ve diğer patolojileri hassas, tutarlı ve güvenilir sonuçlarla tedavi etmelerini sağlar. Bugüne kadar, dünya çapında 2000'den fazla bağımsız klinisyen, hastalarının sağlığını ve yaşam kalitesini geri kazanmak için BIOFLEX® cihazlarını kullanmaktadır.


AĞRISIZ BİR YAŞAM İÇİN BİZE ULAŞIN

Telefon: 0212 657 01 01 GSM: 0530 591 32 01 Adres: Bakırköy / İstanbul